Újra itt a foci játékmód!

Június 14-étől újra hernyótalpakon kergethetjük a labdát a World of Tanks nagy sikerű játékmódjában.

A játékmódot június 14. reggel 6:30 és július 29. reggel 7:00 óra között játszhatjuk a hamarosan induló labdarúgó-világbajnokság apropóján. A játékmódot legutóbb két évvel ezelőtt, a francia foci EB alatt élvezhettük, –de idén több mindent is módosítottak, amivel remélhetőleg még izgalmasabb játékmenetet kapunk majd.

Az alapszabályok

Akárcsak legutóbb, úgy most is 3v3 felállásban 7 perces játékidővel egy erre a célra létrehozott focipályán csapunk össze ellenfeleinkkel, és a végén az a csapat nyer, amelyik hamarabb szerez három gólt vagy az idő lejártakor több góllal rendelkezik.

A döntetlen szabály

Ha az idő lejártakor az állás döntetlen, akkor 4 perc hosszabbítást kapnak a csapatok, –de ha még így sem születik győztes, akkor az a csapat nyer, amelyik 100 labdabirtoklási pontot szerez az ellenfél térfelén.

Három különböző harckocsi

Idén három különböző tankkal kergethetjük majd a labdát, amik a nyilvánvaló eltéréseken túl egyedi szerepkörrel rendelkeznek majd. Személy szerint úgy gondolom, hogy ez a változtatás csak frusztrációt szül majd, ha az egyéb játékmódokban tapasztaltakból indulok ki, de lássuk miről is van szó pontosan.

A védő: E-100 Sport

Ezzel a harckocsival az utolsó védvonal leszünk a labda és a kapunk között.

Különleges képesség (Passzív) - Splash Damage: Egy nagy területre ható képesség, ami tökéletes egy védő számára.

A középpályás: T-62A Sport

Mind a védő, mind a csatár szerepkörét betöltheti, de egyikben sem remekel.

Különleges képesség - Booster: Jobb gyorsulást és fordulási sebességet ad az aktiválást követő pár másodpercig.

A csatár: AMX 13 105 Sport

Jó gyorsulás, kiváló mozgékonyság és szédületes tűzgyorsaság teszi ezt a tankot tökéletes góllövővé.

Speciális képesség - Second Chance: Ha ellőtted a teljes táradat, akkor aktiváld ezt a képességet további két lövésért.